Про автоцентр

В Одесі марку Mercedes-Вenz  має честь представляти Автомобільний Дім Одеса, офіційний дилер концерну Даймлер АГ. Компанія здійснює продаж повного модельного ряду нових легкових і комерційних автомобілів Mercedes-Вenz, а також автомобілів із пробігом; надає гарантійне та післягарантійне обслуговування на власній авторизованій сервісній станції, яка оснащена найсучаснішим устаткуванням і спецінструментом.
Завітавши до салону, Ви можете:
icon
Одержати кваліфіковану консультацію наших фахівців
icon
Зробити пробну поїздку на автомобілі будь-якого класу
icon
Вибрати автомобіль, який буде повністю відповідати Вашим вимогам  (з наявних на нашому складі або замовити його на заводі)
icon
Придбати автомобіль у кредит за ексклюзивними програмами
icon
Застрахувати автомобіль
icon
Встановити додаткове обладнання
icon
Придбати автомобіль по системі Trade-in (обміняти Ваш Mercedes-Вenz  на новий з доплатою)
Дуже важливим моментом є експлуатація автомобіля після його придбання в салоні. Сервісний центр компанії АвтоДім Одеса пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з  технічного обслуговування та ремонту автомобілів Mercedes-Вenz  відповідно до всіх стандартів концерну Даймлер АГ.
Якість сервісу постійно контролюється Генеральним представництвом. Майстри сервісного центру виконують діагностичні й ремонтні роботи будь-якої складності, а якщо з Вами трапилась неприємність у дорозі - у нас працює служба «Сервіс 24 години»,  і наш сервісний автомобіль швидко прибуде до Вас на допомогу. Якщо несправність неможливо усунути на місці, евакуатор нашої компанії доставить Ваш автомобіль у сервісний центр.
Компанія АвтоДім Одеса приділяє велику  увагу навчанню свого персоналу. На базі нашого підприємства відкрито  Навчальний Центр, де відбувається постійне ознайомлення персоналу з технічними особливостями автомобіля ще до того моменту, як він надійшов  у продаж.
АвтоДім Одеса  має в наявності на складі більш ніж 7000 найменувань запасних частин. Ми використовуємо виключно оригінальні запасні частини, тому що вони були виготовлені спеціально для Вашого автомобіля й отримали  дозвіл на поставку лише після проведення спеціальних  тестів тими ж інженерами, які розробили Ваш Mercedes-Вenz.
У нас Ви можете придбати також ексклюзивні аксесуари Mercedes-Вenz  з нових колекцій – це  безліч гарних та корисних речей, якими престижно володіти і котрі  приємно дарувати. Всі предмети колекцій відрізняються неповторним дизайном і виготовлені з високоякісних матеріалів. Для маленьких шанувальників автомобіля зі срібною зіркою ми пропонуємо фірмові аксесуари з "Дитячої серії".
Якщо Вам бракує часу, щоб зайнятися автомобілем протягом робочого тижня, Ви можете приділити йому увагу у свій вихідний день. Ми із задоволенням відповімо на всі питання, що цікавлять Вас, надамо свої рекомендації, допоможемо вибрати автомобіль і проведемо сервісне обслуговування в будь-який зручний для Вас час.